PASLAUGOS

Mes siūlome jums nuomai „Perception“ (Didžioji Britanija) „Vista Expedition“ dvivietes baidares."Perception Vista" yra vienos populiariausių turistinių baidarių, kurios pagamintos iš polietileno, todėl yra labai saugios ir atsparios smūgiams. Akmenys ir šakos šioms baidarėms - menka kliūtis. Baidarėse įmontuotos reguliuojamos sėdynės ir atramos kojoms suteiks tikrą komfortą. Baidarės erdvios – vietos pakaks ne tik irkluotojams, bet ir vienam vaikui (baidarėse yra galimybė įdėti papildomą sėdynę). Dėka didelio talpumo galėsite įsidėti daug bagažo ir jeigu norėsite - pasiimti kartu savo mylimą augintinį. 

Na, o jei labiau Jus žavi „vienatvė“ - galite rinktis vienvietę baidarę Carolina 14. Tai to paties gamintojo „Perception“  baidarė, mėgstama irkluotojų dėl puikių valdymo bei plaukimo charakteristikų. Tinkanti plaukimui tiek ilgoms ekspedicijoms, tiek laisvalaikio plaukimui. Erdvus kokpitas suteikia galimybę ilsėtis ramiuose vandenyse bei suteikia pasitikėjimo nugalėti didesnius iššūkius.

Plaukiantiems duodame maršruto žemėlapį. Baidares pristatome į Jūsų pasirinktą kelionės pradžią, o po plaukimo pasiimame.

Parinksime geriausią maršrutą, plaukimui baidarėmis, Jūros, Šešuvio, Akmenos ir kitomis upėmis.

Baidares nuomojame visoje Tauragės apkrityje. Pageidaujant nuvešime ir į kitą pasirinktą Lietuvos upę.

Stovyklavietė

Mūsų stovyklavietėje rasite pavėsinę, lauko laužavietę, šašlykinę, tinklinio aikštelę, lauko tualetą. Yra elektra. Kol plauksite šalia stovyklavietės galėsite saugiai palikti savo automobilį. Stovyklavietėje galite statyti palapines nakvynei.