Baidarių nuoma

Mes siūlome jums nuomai "Wave sport" (ankstesnis pavadinimas „Perception“) (Didžioji Britanija) „Vista Expedition“ dvivietes baidares. Vista yra vienos populiariausių turistinių baidarių, kurios pagamintos iš polietileno, todėl yra labai saugios ir atsparios smūgiams. Akmenys ir šakos šioms baidarėms - menka kliūtis. Baidarėse įmontuotos reguliuojamos sėdynės ir atramos kojoms suteiks tikrą komfortą. Baidarės erdvios – vietos pakaks ne tik irkluotojams, bet ir vienam vaikui (baidarėse yra galimybė įdėti papildomą sėdynę). Dėka didelio talpumo galėsite įsidėti daug bagažo ir jeigu norėsite - pasiimti kartu savo mylimą augintinį.

Galime pasiūlyti rinktis ir šeimyninę baidarę Rotomod Brio. Ši Prancūzų gamintojo baidarė skirta dviems suaugusiems ir vaikui. Tai viena populiariausių baidarių vienos dienos plaukimui ir mažomis upėmis.

Na, o jei labiau Jus žavi „vienatvė“ - galite rinktis vienvietę baidarę Carolina 14. Tai to paties gamintojo „Perception“  baidarė, mėgstama irkluotojų dėl puikių valdymo bei plaukimo charakteristikų. Tinkanti plaukimui tiek ilgoms ekspedicijoms, tiek laisvalaikio plaukimui. Erdvus kokpitas suteikia galimybę ilsėtis ramiuose vandenyse bei suteikia pasitikėjimo nugalėti didesnius iššūkius.

Plaukiantiems duodame maršruto žemėlapį. Baidares pristatome į Jūsų pasirinktą kelionės pradžią, o po plaukimo pasiimame.

Parinksime geriausią maršrutą plaukimui baidarėmis, Jūros, Šešuvio, Akmenos ir kitomis upėmis.

Baidares nuomojame visoje Tauragės apkrityje. Pageidaujant nuvešime ir į kitą pasirinktą Lietuvos upę.

IRKLENČIŲ NUOMA

Dabar jau galite išbandyti ir irklentes Jūros upėje. Nuomai siūlome itin tvirtas ir stabilias pripučiamas irklentes (SUP BOARD). Jos labai plačios (34") ir storos (6"). Smaili irklentės forma tinkama plaukioti esant ir nedidelėms bangoms. Dėl irklenčių savybių, jos puikiai tinka užsiimti JOGA natūralioje aplinkoje. Dėl stabilumo ir aukščio virš vandens nesušlapsite.

Irklentėmis siūlome plaukioti Jūros upėje ties mūsų poilsiaviete. Galimas irklenčių pristatymas ir  prie kitų vandens telkinių pagal susitarimą.